خیر ، برای فروش ارزهای دیجیتال هیچگونه اطلاعاتی از سمت شما نیاز نیست همین‌طور برای تبدیل و سواپ ارزهای دیجیتالی به یکدیگر که در صفحه اول داخل پنل امکان پذیر هست هم نیازی به هیچگونه اطلاعاتی از سمت شما نیست ، ولی برای خرید ارزهای دیجیتال و پرداخت ریال به صرافی ما حتما باید ثبت نام کرده و روال قانونی احراز هویت را انجام بدید تا درگاه و شماره حساب ها برای شما نمایان شود .

هزینه انتقال صفر می‌باشد و هیچگونه هزینه پنهان دیگری وجود ندارد ، برای تبدیل بستگی به محبوبیت ارز مورد نظر شما و تعداد صرافی های متمرکز و غیر متمرکز که ارز فوق را لیست کرده اند متفاوت است و در کمترین حالت ۲ درصد می‌باشد .


تمام پنل و سیستم به صورت اتوماتیک کار میکنند به غیر از پرداخت های ریالی که قابلیت متصل شدن به API های جهانی را ندارد متاسفانه ، ولی با تمام این مشکلات ما در کمترین زمان پرداخت های ریالی را انجام می‌دهیم .

برای آسایش و آسودگی خیال شما پشتیبانی آنلاین ما به صورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه فعال هستند و با کمال حوصله و افتخار به شما کمک رسانی های لازم را خواهند کرد .


در زمان ثبت نام داخل سایت سیستم به صورت اتوماتیک یک پسورد و نام کاربری بر اساس کدگذاری 64 بیتی برای شما ساخته می‌شود که قابلیت بازگردانی را ندارد پس حتما آن را در جایی امن و مطمئن یادداشت کنید . دلیل این موضوع امنیت فوق العاده بالای این نوع کدگذاری بوده.


در حالتی که ثبت نام کرده باشید در قسمت پیگیری برای تمام تراکنش ها یک کد پیگیری ساخته می‌شود که کد پیگیری هم از نوع کدگذاری ۲۵۶ بیتی می‌باشد و شما میتوانید از همان قسمت پیگیر تراکنش خود باشید ، ولی در صورتی که بدون ثبت نام تراکنشی را انجام بدهید سایت به صورت اتوماتیک یک کد پیگیری برای شما اختصاص میدهد که در پایین صفحه سایت هم به صورت یک آیکون به نمایش در می آید ، این آیکون به صورت اتوماتیک تمام مراحل تراکنش را آپدیت کرده و به شما نمایش میدهد .


منطق ارزهای دیجیتال این بود که حدالامکان هویت استفاده کننده پنهان و نامعلوم بماند ولی بخاطر سواستفاده برخی افراد در سراسر جهان از این قابلیت، صرافی ها مجبور شدند از احراز هویت های پیچیده و همیشگی استفاده کنند ، ولی ما با اعتماد به شما عزیزان این مراحل را تا جایی که از نظر قانون مالی جمهوری اسلامی جرمی اتفاق نیفتد آسان کرده ایم ، به امید اینکه اینگونه خدمات برای شما جذاب باشد .


در صورتی که برای دریافت ریال شماره کارت یا شماره حساب معرفی شده از سمت شما اشتباه باشد به هیچ عنوان امکان تصحیح آن بعد از ارسال مبلغ نمیباشد و شماره پیگیری بانکی از سمت ما برای شما ارسال میشود که نشان دهنده پایان معامله می‌باشد ، در فروش ارزهای دیجیتال حداکثر احتیاط را به خرج بدهید زیرا ما هیچگونه اطلاعاتی از شما نداریم که در زمان ارسال ریال با آن بتوانیم تشخیص بدهیم مقصد درست است یا خیر و فقط نسبت به شماره ای که شما وارد کردید مسئولیت پرداخت داریم . در صورتی که شماره از طرف شما اشتباه ثبت بشود این سایت و مدیریت هیچگونه مسئولیتی رو متقبل نمیشود .
در مورد ارزهای دیجیتال هم در صورت وارد کردن آدرس اشتباه برای دریافت توسط شما هیچگونه مسئولیتی برای تیم ما ایجاد نخواهد کرد و مسئولیت از بین رفتن ارز دیجیتالی شما به عهده خود شما می‌باشد ، پس حتما با نهایت دقت آدرس ها را وارد کنید .


به هیچ عنوان مجاز نیست ، پرداخت ریال فقط و فقط توسط شخص دارنده کارت میسر می‌باشد و در صورتی که خلاف این موضوع اتفاق بیوفتد هیچگونه خدماتی به شما داده نمیشود و تمام مبلغ تا تعیین تکلیف قضایی نزد شرکت به امانت میماند .


متاسفانه بله، برای خرید و پرداخت ریال به ما باید ثبت نام و احراز هویت بکنید و تلفن ثابت یکی از پرتکول های اعلامی از طرف مقامات قضایی می‌باشد که باید از شما دوستان اخذ شود و استعلام های لازم به عمل بیاید .

حداقل برای هر ارز به نسبت قیمت ریالی آن متفاوت است ولی در کمترین حالت خرید و فروش ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد .
حداکثر فروشی وجود ندارد ولی با توجه به محدودیت ارسال ریال به حساب شما عزیزان بهتر است همیشه محدودیت ها را در نظر بگیرید تا در زمان بسیار کمی مبلغ به حساب شما واریز شود .

برای تبدیل هیچگونه سقفی وجود ندارد و به صورت اتوماتیک انجام میشود ، حداقل میزان هم به صورت اتوماتیک اعمال شده و شما در صورتی که بخواهید تبدیلی انجام بدهید که میزان هزینه تبدیل از میزان دریافتی شما بیشتر باشد انجام به صورت اتوماتیک لغو می‌شود .

بیت کوین یکی از انواع ارزهای دیجیتال (کوین) است که به منظور انتقال سریع، امن و ارزان پول بدون نیاز به هیچ بانک یا واسطه ای ایجاد شده است. بیت کوین ها در کیف پول های اختصاصی ذخیره شده و به صورت الکترونیکی انتقال پیدا می کنند. پس از معرفی در سال 2009، ارزش بیت کوین به دلیل مقدار محدود و افزایش محبوبیت و تقاضا، به سرعت افزایش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله آشنایی با بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال وبلاگ ما را دنبال کنید.

در حال حاضر در BTCLAND امکان تبدیل ریال به بیت کوین، لایت کوین، اتریوم ،تتر، ریپل، بایننس کوین، استلار، ایاس و حدود 40 ارز دیگر و بالعکس وجود دارد. همچنین امکان تبدیل رمزارزها به رمزارز تتر و بالعکس نیز در قالب بازار حرفه ای خواهد بود. در آینده نزدیک، رمزارزهای بیشتری به BTCland اضافه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین ارزهای موجود میتوانید صفحه ارز ها را در پنل کاربری را ملاحظه بفرمایید.

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. موارد محدودی در این زمینه برای شروع به کار با سایت BTCLAND در نظر گرفته شده است.

BTCLAND، همگام با مقررات جهانی و داخلی، ملزم به احراز هویت کاربران محترم جهت ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال خواهد بود. تیم نوبیتکس متعهد می باشد که این اطلاعات را به صورت کاملاً محرمانه و به منظور حفظ امنیت سرمایه ی کاربران محترم، دریافت و محفوظ بدارد.